Popis nabíječe - konzervátoru na autobaterie

Nabíječ-konzervátor na jedno vozidlo

Nabíječ-konzervátor autobaterií K-1224-3 je určen k odborné údržbě olověných akumulátorů pro motorová vozidla s palubním napětím 12V nebo 24V. K tomuto typu nabíječe autobaterií lze připojit jedno vozidlo k trvalému dobíjení a konzervování. Tento typ je osazen novou univerzální deskou, proto k tomuto zařízení lze připojit 12V akumulátor nebo 24V. Vozidlo je ke konzervátoru připojeno přes zásuvku pro přenosnou lampu. Odbornost údržby spočívá v automatickém nabíjecím režimu, který není časově limitován. Vestavěná řídící elektronika zajišťuje naprosto samočinný režim. Provoz konzervátoru je v ocelové skříňce, upravené pro svislou montáž v prostředí obyčejném. Pro daný výrobek, lhůty prohlídek a revizí se řídí platnými ČSN.

Nabíječ-konzervátor na čtyři vozidla

Nabíječ-konzervátor autobaterií K-41224-35 je určen k odborné údržbě olověných akumulátorů pro motorová vozidla s palubním napětím 12V nebo 24V. K tomuto typu nabíječe autobaterií lze připojit až 4 vozidla k trvalému dobíjení a konzervování jejich akumulátorů. Každému vozidlu náleží samostatná deska elektroniky, která je v držáku zasunutá a přes kontakty připojená na rozvaděčovou desku. Vozidlo je ke konzervátoru připojeno přes zásuvku pro přenosnou lampu. Odbornost údržby spočívá v automatickém nabíjecím režimu, který není časově limitován. Vestavěná řídící elektronika zajišťuje naprosto samočinný režim. Provoz konzervátoru je indikován u každé desky elektroniky pro dané vozidlo diodou LED. Konzervátor je v ocelové skříni upravené pro svislou montáž v prostředí bezpečném. Pro daný výrobek, lhůty prohlídek a revizí se řídí platnými ČSN.

 


Rychlý kontakt
 
Seznam našich odběratelů
 
Certifikát - Nabíječe-konzervátory autobaterií K&K
 
Copyright © 2011 Nabíječe-konzervátory autobaterií K&K © 2011 | Powered and created by Pixel Design, Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace